D3V-16G-1C25
Numărul produsului DigiKey
SW1244-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
D3V-16G-1C25
Descriere
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Descriere detaliată
Comutator SPDT Cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
D3V-16G-1C25 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Forță operare
200gf
Forță eliberare
50gf
Poziție de lucru
0,579" (14,7mm)
Circuit
SPDT
Pre-deplasare
0,047" (1,2mm)
Funcție de comutare
Pornit-mamă
Deplasare diferențial
0,012" (0,3mm)
Valoare nominală curent (Amp)
16A (c.a.), 100mA (c.c.)
Suprareglare
0,040" (1,0mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Valoare nominală tensiune - C.c.
125 V
Temperatură de funcționare
-25°C – 105°C
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,187" (4,7mm)