V15T16-CZ100
Numărul produsului DigiKey
V15T16-CZ100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
V15T16-CZ100
Descriere
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
Descriere detaliată
Comutator SPDT Cu montare pe carcasă
Forță operare
100gf
Ambalaj
Vrac
Forță eliberare
25gf
Poziție de lucru
0,579" (14,7mm)
Circuit
SPDT
Pre-deplasare
0,060" (1,5mm)
Deplasare diferențial
0,020" (0,5mm)
Valoare nominală curent (Amp)
16A (c.a.)
Suprareglare
0,030" (0,76mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Durată de funcționare mecanică
1,000,Cicluri 000
Temperatură de funcționare
-25°C – 125°C
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)