15050VA-24R-GA-00
Numărul produsului DigiKey
P19884-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
15050VA-24R-GA-00
Descriere
FAN AXIAL 172.7X50.8MM 24VDC
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Dreptunghiular/rotunjit – 172,7mm L x 150mm Î Sferă 346,1CFM (9,69m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
68,0dB(A)
Prod.
Putere (wați)
43.2 W
Serie
RPM
Ambalaj
Vrac
Terminație
2 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular/rotunjit – 172,7mm L x 150mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
50,80mm
Greutate
1,9lb (861,8g)
Flux de aer
346,1CFM (9,69m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
1,8A
Presiune statică
1,250inH2O (312,0Pa)
Interval de tensiune
18 – 26,4V c.c.