15050VA-24N-ET-00
Numărul produsului DigiKey
12-15050VA-24N-ET-00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
15050VA-24N-ET-00
Descriere
FAN AXIAL 172.7X50.8MM 24VDC
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Dreptunghiular/rotunjit – 172,7mm L x 150mm Î Sferă 261,3CFM (7,32m³/min) 3 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
60,0dB
Prod.
Putere (wați)
21.6 W
Serie
RPM
Ambalaj
Vrac
Terminație
3 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular/rotunjit – 172,7mm L x 150mm Î
Agenție de aprobare
Lățime
50,80mm
Greutate
Flux de aer
261,3CFM (7,32m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,900A
Presiune statică
0,735inH2O (183,1Pa)
Interval de tensiune
18 – 26,4V c.c.
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Aluminiu
Tip ventilator
Material - Lamă
Plastic
Caracteristici
Repornire automată, Senzor de viteză (tah.)
Durată de funcționare la temp.
100000 ore la 25°C