MS1751H24B-FHR-2EM
MS1751H24B-FHR-2EM
MS1751H24B-FHR-2EM
Numărul produsului DigiKey
1570-1922-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MS1751H24B-FHR-2EM
Descriere
FAN AXIAL 171X51.5MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Dreptunghiular/rotunjit – 171mm L x 153mm Î Sferă 418,0CFM (11,70m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
71,0dB(A)
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular/rotunjit – 171mm L x 153mm Î
Greutate
1,5lb (670,0g)
Lățime
51,50mm
Valoare nominală curent (Amp)
3,10A