UPJ1C102MHD6TN
Numărul produsului DigiKey
493-5011-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-5011-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
UPJ1C102MHD6TN
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 16 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
Modele EDA/CAD
UPJ1C102MHD6TN Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.09 A @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.27 A @ 10 kHz
Impedanță
84 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,630" diam. (16,00mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Înălțime - Montat (Max)
0,650" (16,50mm)
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C