PCV1J470MCL2GS
Numărul produsului DigiKey
493-4564-2-ND - Bandă și mosor (TR)
493-4564-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-4564-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PCV1J470MCL2GS
Descriere
CAP ALUM POLY 47UF 20% 63V SMD
Descriere detaliată
47 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 30mOhm 3000h la 105°C
Modele EDA/CAD
PCV1J470MCL2GS Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
3.3 A @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Capacitanță
47 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,394" (10,00mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm)
Tensiune - Nominală
63 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30mOhm
Durată de funcționare la temp.
3000h la 105°C