PCR1E471MCL1GS
Numărul produsului DigiKey
493-13756-2-ND - Bandă și mosor (TR)
493-13756-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-13756-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PCR1E471MCL1GS
Descriere
CAP ALUM POLY 470UF 20% 25V SMD
Descriere detaliată
470 µF 25 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 15mOhm 4000h la 125°C
Modele EDA/CAD
PCR1E471MCL1GS Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
4.1 A @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Capacitanță
470 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,500" (12,70mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm)
Tensiune - Nominală
25 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
15mOhm
Durată de funcționare la temp.
4000h la 125°C