TCJB226M025R0100E
Numărul produsului DigiKey
478-13236-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-13236-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-13236-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TCJB226M025R0100E
Descriere
CAP TANT POLY 22UF 25V 1210
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 25 V 1411 (3528 metric), 1210 100mOhm la 100kHz
Categorie
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Pachet/cutie
1411 (3528 metric), 1210
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,110" l (3,50mm x 2,80mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,083" (2,10mm)
Capacitanță
22 µF
Spațiu între derivații
Toleranță
±20%
Cod dimensiune producător
B
Tensiune - Nominală
25 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100mOhm la 100kHz
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C