HI1812V101R-10
Numărul produsului DigiKey
240-2543-2-ND - Bandă și mosor (TR)
240-2543-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
240-2543-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HI1812V101R-10
Descriere
FERRITE BEAD 100 OHM 1812 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 Ohms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 1812 (4532 metric) 8A 10mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HI1812V101R-10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
8A
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
10mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1812 (4532 metric)
Tip filtru
Alimentare, Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,055" (1,40mm)
Impedanță la frecvență
100 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)