PSMNR90-80ASEJ | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PSMNR90-80ASEJ |
Descriere | PSMNR90-80ASE/SOT8000A/CCPAK12 |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 80 V 495A (Tc) 1,55kW (Tc) Montare pe suprafață CCPAK1212 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 504 nC @ 10 V |
Prod. | Vgs (Max) ±20V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 36802 pF @ 40 V |
Stare piesă Activ | Caracteristică FET – |
Tip FET | Disipare putere (Max) 1,55kW (Tc) |
Tehnologie | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 80 V | Grad – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Calificare – |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 10V | Tip montare Montare pe suprafață |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 0,9mOhm la 25A, 10V | Pachet dispozitiv furnizor CCPAK1212 |
Vgs(th) (Max) la Id 3,6V la 1mA | Pachet/cutie |