PSMN2R0-100SSFJ
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN2R0-100SSFJTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN2R0-100SSFJCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN2R0-100SSFJDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN2R0-100SSFJ
Descriere
NEXTPOWER 80/100V MOSFETS
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 267A (Tc) 341W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK88 (SOT1235)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
16140 pF @ 50 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
341W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
7V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK88 (SOT1235)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2,07mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
242 nC @ 10 V