PSMN2R2-100SSEJ
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN2R2-100SSEJTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN2R2-100SSEJ
Descriere
PSMN2R2-100SSE/SOT1235/LFPAK88
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 255A (Tc) 500W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK88 (SOT1235)
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
420 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
34776 pF @ 50 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
500W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2,3mOhm la 25A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK88 (SOT1235)
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 1mA