PSMN1R4-40YLDX
Numărul produsului DigiKey
1727-1857-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-1857-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-1857-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN1R4-40YLDX
Descriere
MOSFET N-CH 40V 100A LFPAK56
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 40 V 100A (Tc) 238W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PSMN1R4-40YLDX Modele
Atributele produsului
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6661 pF @ 20 V
Disipare putere (Max)
238W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
40 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56, Power-SO8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,4mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
96 nC @ 10 V