BUK7Y3R5-40E,115
Numărul produsului DigiKey
1727-1804-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-1804-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-1804-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BUK7Y3R5-40E,115
Descriere
MOSFET N-CH 40V 100A LFPAK56
Descriere detaliată
Canal-N 40 V 100A (Tc) 167W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BUK7Y3R5-40E,115 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
49.4 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3583 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
167W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
40 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3,5mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA