DMT4002LPS-13
Numărul produsului DigiKey
31-DMT4002LPS-13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-DMT4002LPS-13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-DMT4002LPS-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMT4002LPS-13
Descriere
MOSFET N-CH 40V 100A PWRDI5060-8
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 40 V 100A (Ta) 2,3W Montare pe suprafață PowerDI5060-8 (Tip K)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DMT4002LPS-13 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6771 pF @ 20 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2,3W
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
40 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerDI5060-8 (Tip K)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,8mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
116.1 nC @ 10 V