IAUC80N04S6N036ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IAUC80N04S6N036ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IAUC80N04S6N036ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IAUC80N04S6N036ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IAUC80N04S6N036ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 40V 80A 8TDFN
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 40 V 80A (Tc) 50W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8
Modele EDA/CAD
IAUC80N04S6N036ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
22 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1338 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
50W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
40 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
7V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3,68mOhm la 40A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 18µA