NX3008CBKS,115
Numărul produsului DigiKey
1727-1278-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-1278-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-1278-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NX3008CBKS,115
Descriere
MOSFET N/P-CH 30V 0.35A 6TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 30V 350mA, 200mA 445mW Montare pe suprafață 6-TSSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NX3008CBKS,115 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Vgs(th) (Max) la Id
1,1V la 250µA
Producător
Nexperia USA Inc.
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
0,68nC la 4,5V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
50pF la 15V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Putere - Max
445mW
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Grad
Automobile
Configurație
Canal N și P
Calificare
AEC-Q101
Caracteristică FET
Poartă logică
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30V
Pachet/cutie
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
350mA, 200mA
Pachet dispozitiv furnizor
6-TSSOP
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,4Ohm la 350mA, 4,5V