APA2107LZGCK
Numărul produsului DigiKey
754-1924-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1924-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1924-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APA2107LZGCK
Descriere
LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
Descriere detaliată
Verde 525nm Indicație cu leduri – discretă 2,65V 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
APA2107LZGCK Modele
Atributele produsului
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,65V
Prod.
Curent - Test
2mA
Serie
Unghi de vizualizare
120°
Lungime de undă - Maximă
515nm
Configurație
Standard
Mărime/Dimensiune
2,10mm L x 1,00mm l
Înălțime (Max)
0,60mm
Dimensiune lentilă
1,70mm x 0,60mm