APA2107LSYCK/J3-PRV
Numărul produsului DigiKey
754-1922-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1922-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1922-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APA2107LSYCK/J3-PRV
Descriere
LED YELLOW CLEAR 2SMD R/A
Descriere detaliată
Galben 590nm Indicație cu leduri – discretă 1,85V 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
APA2107LSYCK/J3-PRV Modele
Atributele produsului
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,85V
Prod.
Curent - Test
2mA
Serie
Unghi de vizualizare
120°
Lungime de undă - Maximă
590nm
Configurație
Standard
Mărime/Dimensiune
2,10mm L x 1,00mm l
Înălțime (Max)
0,60mm
Dimensiune lentilă
1,70mm x 0,60mm