APA2107SECK/J3-PRV
Numărul produsului DigiKey
754-2097-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-2097-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-2097-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APA2107SECK/J3-PRV
Descriere
LED RED CLEAR 2SMD R/A
Descriere detaliată
Roșu 625nm Indicație cu leduri – discretă 2,2V 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
APA2107SECK/J3-PRV Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
120°
Lungime de undă - Maximă
640nm
Configurație
Independent
Mărime/Dimensiune
2,10mm L x 1,00mm l
Înălțime (Max)
0,70mm
Dimensiune lentilă
1,70mm x 0,60mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,2V