APGA1602SEC/E/KA
Numărul produsului DigiKey
754-1816-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1816-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1816-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APGA1602SEC/E/KA
Descriere
LED RED CLEAR CHIP SMD R/A
Descriere detaliată
Roșu 624nm Indicație cu leduri – discretă 2,05V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
APGA1602SEC/E/KA Modele
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
150°, 120°
Lungime de undă - Maximă
632nm
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,90mm l
Înălțime (Max)
0,30mm
Dimensiune lentilă
1,60mm x 0,90mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,05V