PMEG3005AEA,115 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PMEG3005AEA,115 |
Descriere | DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SOD323 |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 30 V 500mA Montare pe suprafață SOD-323 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | PMEG3005AEA,115 Modele |
Categorie | Curent - Scurgere inversă la Vr 150 µA @ 30 V |
Prod. | Capacitanță la Vr, F 70pF la 1V, 1MHz |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Grad Automobile |
Stare piesă DigiKey nu mai oferă acest produs | Calificare AEC-Q101 |
Tehnologie | Tip montare |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 30 V | Pachet/cutie |
Curent - Mediu rectificat (Io) 500mA | Pachet dispozitiv furnizor SOD-323 |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 430 mV @ 500 mA | Temperatură de funcționare - Joncțiune 150°C (max.) |
Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) | Număr produs de bază |