BAS100CS-AU_R1_000A1 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BAS100CS-AU_R1_000A1 |
Descriere | DIODE SCHOTTKY 100V 500MA SOD323 |
Termen de livrare standard al producătorului | 8 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 100 V 500mA Montare pe suprafață SOD-323 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Curent - Scurgere inversă la Vr 1 µA @ 100 V |
Prod. | Capacitanță la Vr, F 21pF la 4V, 1MHz |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Grad Automobile |
Stare piesă Activ | Calificare AEC-Q101 |
Tehnologie | Tip montare |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 100 V | Pachet/cutie |
Curent - Mediu rectificat (Io) 500mA | Pachet dispozitiv furnizor SOD-323 |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 850 mV @ 500 mA | Temperatură de funcționare - Joncțiune -55°C – 150°C |
Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) | Număr produs de bază |