RB551V-30-AU_R1_000A1
Numărul produsului DigiKey
3757-RB551V-30-AU_R1_000A1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3757-RB551V-30-AU_R1_000A1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3757-RB551V-30-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB551V-30-AU_R1_000A1
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 500mA Montare pe suprafață SOD-323
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 30 V
Prod.
Capacitanță la Vr, F
25pF la 4V, 1MHz
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
500mA
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
490 mV @ 500 mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 125°C
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)