PMEG100V060ELPE-QZ
Numărul produsului DigiKey
1727-PMEG100V060ELPE-QZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PMEG100V060ELPE-QZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PMEG100V060ELPE-QZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PMEG100V060ELPE-QZ
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 6A CFP15B
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 6A Montare pe suprafață CFP15B
Timp recuperare inversă (trr)
8 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
450 nA @ 100 V
Capacitanță la Vr, F
175pF la 1V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Grad
Automobile
Tehnologie
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Tip montare
Curent - Mediu rectificat (Io)
6A
Pachet/cutie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
840 mV @ 6 A
Pachet dispozitiv furnizor
CFP15B
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C