PSMN014-80YLX
Numărul produsului DigiKey
1727-2590-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-2590-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-2590-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN014-80YLX
Descriere
MOSFET N-CH 80V 62A LFPAK56
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 62A (Tc) 147W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4640 pF @ 25 V
Activ
Disipare putere (Max)
147W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
80 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56, Power-SO8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
14mOhm la 15A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,1V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
28.9 nC @ 5 V