PMEG100V060ELPEZ
Numărul produsului DigiKey
1727-PMEG100V060ELPEZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PMEG100V060ELPEZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PMEG100V060ELPEZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PMEG100V060ELPEZ
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 6A CFP15B
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 6A Montare pe suprafață CFP15B
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
8 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
175pF la 1V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Grad
Tehnologie
Calificare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Tip montare
Curent - Mediu rectificat (Io)
6A
Pachet/cutie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
840 mV @ 6 A
Pachet dispozitiv furnizor
CFP15B
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)