PESD3V3S2UT,215 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PESD3V3S2UT,215 |
Descriere | TVS DIODE 3.3VWM 20VC TO236AB |
Termen de livrare standard al producătorului | 26 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 20V Clemă 18A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață TO-236AB |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | PESD3V3S2UT,215 Modele |
Categorie | Protecție linie electrică Nu |
Prod. | Aplicații De uz universal |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență 207pF la 1MHz |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -65°C – 150°C (TA) |
Tip Zener | Grad Automobile |
Canale unidirecționale 2 | Calificare AEC-Q100 |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 3,3V (max.) | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 5,2V | Pachet/cutie TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 20V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 18A (8/20µs) | Număr produs de bază |
Putere - Impuls maxim 330W |