ESD3V3CA
Numărul produsului DigiKey
4878-ESD3V3CATR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ESD3V3CA
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 9VC SOT233
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
9V Clemă 5A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-3 (TO-236)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ESD3V3CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
200W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Vrac
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
600pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Grad
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V
Calificare
Tensiune - Străpungere (Min)
4,5V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
9V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5A (8/20µs)