CMT-8504-100-SMT-TR
Numărul produsului DigiKey
102-CMT-8504-100-SMT-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
102-CMT-8504-100-SMT-CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
102-CMT-8504-100-SMT-DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CMT-8504-100-SMT-TR
Descriere
BUZZER MAGNETIC 5V 0.34X0.34 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Traductor, Acționat extern Magnetic 5 V 150mA 4kHz 100dB la 5V, 10cm Montare pe suprafață Plăcuțe de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CMT-8504-100-SMT-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Nivel presiune acustică (SPL)
100dB la 5V, 10cm
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Curent - Alimentare
150mA
Serie
Localizare port
Parte superioară
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Circuit driver
Traductor, Acționat extern
Valori nominale
Tip intrare
Semnal zero-vârf
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
5 V
Tip montare
Montare pe suprafață
Interval de tensiune
1 – 6V
Terminație
Plăcuțe de lipit
Frecvență
4kHz
Mărime/Dimensiune
0,335" L x 0,335" l (8,50mm x 8,50mm)
Tehnologie
Magnetic
Înălțime - Montat (Max)
0,177" (4,50mm)