PESD24VS1ULD,315
Numărul produsului DigiKey
1727-1728-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-1728-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-1728-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PESD24VS1ULD,315
Descriere
TVS DIODE 24VWM 70VC DFN1006D-2
Referință client
Descriere detaliată
70V Clemă 3A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață, Flanc umectabil DFN1006D-2
Capacitanță la frecvență
23pF la 1MHz
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață, Flanc umectabil
Tensiune - Străpungere (Min)
26,5V
Pachet/cutie
2-XDFN
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
70V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
3A (8/20µs)
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
150W