CPDH3V3UP-HF | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CPDH3V3UP-HF |
Descriere | TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523 |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 8V Clemă 5A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-523 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CPDH3V3UP-HF Modele |
Categorie | Putere - Impuls maxim 40W |
Prod. | Protecție linie electrică Nu |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Aplicații De uz universal |
Stare piesă Activ | Capacitanță la frecvență 12pF la 1MHz |
Tip Zener | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C (TJ) |
Canale unidirecționale 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 3,3V | Pachet/cutie SC-79, SOD-523 |
Tensiune - Străpungere (Min) – | Pachet dispozitiv furnizor |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 8V | Număr produs de bază |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 5A (8/20µs) |