74LVC1G32QW5-7
Numărul produsului DigiKey
31-74LVC1G32QW5-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-74LVC1G32QW5-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-74LVC1G32QW5-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
74LVC1G32QW5-7
Descriere
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT25
Termen de livrare standard al producătorului
36 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Poartă OR IC 1 Canal – SOT-25
Categorie
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
32mA, 32mA
Prod.
Nivel logică - Scăzut
0,7V – 0,8V
Serie
Nivel logică - Ridicat
1,7V – 2V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Întârziere propagare max. la V, Max CL
5,5ns la 5V, 50pF
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip logică
Grad
Automobile
Număr de circuite
1
Calificare
AEC-Q100
Număr de intrări
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Caracteristici
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-25
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V