PESD18VF1BALS-QYL
Numărul produsului DigiKey
1727-PESD18VF1BALS-QYLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PESD18VF1BALS-QYLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PESD18VF1BALS-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PESD18VF1BALS-QYL
Descriere
TVS DIODE 18VWM 21VC DFN1006BD2
Referință client
Descriere detaliată
21V (tipic) Clemă 16A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DFN1006BD-2
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Capacitanță la frecvență
0,38pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Canale bidirecționale
1
Grad
Automobile
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
18V (max.)
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Străpungere (Min)
19V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
21V (tipic)
Pachet/cutie
SOD-882
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
16A