PESD12VL2BT,215 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PESD12VL2BT,215 |
Descriere | TVS DIODE 12VWM 37VC TO236AB |
Termen de livrare standard al producătorului | 8 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 37V Clemă 5A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață TO-236AB |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | PESD12VL2BT,215 Modele |
Categorie | Protecție linie electrică Nu |
Prod. | Aplicații De uz universal |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență 19pF la 1MHz |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -65°C – 150°C (TA) |
Tip Zener | Grad Automobile |
Canale bidirecționale 2 | Calificare AEC-Q100 |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 12V (max.) | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 14,2V | Pachet/cutie TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 37V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 5A (8/20µs) | Număr produs de bază |
Putere - Impuls maxim 200W |