ACSL-6400-50TE
Numărul produsului DigiKey
516-2917-2-ND - Bandă și mosor (TR)
516-2917-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
516-2917-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACSL-6400-50TE
Descriere
OPTOIS 2.5KV 4CH OPN COLL 16SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Optoizolator ieșire logică 15MBd Colector deschis, Tip Schottky 2500Vrms 4 Canal 10kV/µs CMTI 16-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACSL-6400-50TE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Rată date
15MBd
Producător
Broadcom Limited
Întârziere propagare tpLH/tpHL (Max)
100ns, 100ns
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Timp de creștere/scădere (tipic)
30ns, 12ns
Stare piesă
Activ
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,52V
Număr de canale
4
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
15mA
Intrări - Latura 1/Latura 2
4/0
Tensiune - Alimentare
3V – 5,5V
Tensiune - Izolație
2500Vrms
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Imunitate curent tranzitoriu mod comun (Min)
10kV/µs
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip intrare
DC
Pachet/cutie
16-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tip ieșire
Colector deschis, Tip Schottky
Pachet dispozitiv furnizor
16-SOIC
Curent - Ieșire/Canal
50 mA