ACPL-217-50DE
Numărul produsului DigiKey
516-2894-2-ND - Bandă și mosor (TR)
516-2894-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
516-2894-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACPL-217-50DE
Descriere
OPTOISOLTR 3.75KV 1CH TRANS 4-SO
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Optoizolator Tranzistor Ieșire 3750Vrms 1 Canal 4-SO
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACPL-217-50DE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip ieșire
Tranzistor
Producător
Broadcom Limited
Tensiune - Ieșire (Max)
80V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire/Canal
50mA
Stare piesă
Activ
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,2V
Număr de canale
1
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
50 mA
Tensiune - Izolație
3750Vrms
Saturație Vce (Max)
400mV
Raport transfer curent (Min)
300% la 5mA
Temperatură de funcționare
-55°C – 110°C
Raport transfer curent (Max)
600% la 5mA
Tip montare
Montare pe suprafață
Timp pornire/timp oprire (tipic)
3µs, 3µs
Pachet/cutie
4-SOIC (0,173", 4,40mm lățime)