RQ5P010SNTL
Numărul produsului DigiKey
RQ5P010SNTLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RQ5P010SNTLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RQ5P010SNTLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RQ5P010SNTL
Descriere
MOSFET N-CH 100V 1A TSMT3
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 1A (Ta) 700mW (Ta) Montare pe suprafață TSMT3
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
140 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
700mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TSMT3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
520mOhm la 1A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
3.5 nC @ 5 V