NX3008PBKW,115
Numărul produsului DigiKey
1727-1284-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-1284-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-1284-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NX3008PBKW,115
Descriere
MOSFET P-CH 30V 200MA SOT323
Descriere detaliată
Canal P 30 V 200mA (Ta) 260mW (Ta), 830mW (Tc) Montare pe suprafață SOT-323
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
0.72 nC @ 4.5 V
Prod.
Vgs (Max)
±8V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
46 pF @ 15 V
Activ
Disipare putere (Max)
260mW (Ta), 830mW (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
30 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
2,5V, 4,5V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-323
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,1Ohm la 200mA, 4,5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
1,1V la 250µA