NX3008PBKS,115
Numărul produsului DigiKey
1727-1282-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-1282-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-1282-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NX3008PBKS,115
Descriere
MOSFET 2P-CH 30V 0.2A 6TSSOP
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 30V 200mA 445mW Montare pe suprafață 6-TSSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NX3008PBKS,115 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Vgs(th) (Max) la Id
1,1V la 250µA
Producător
Nexperia USA Inc.
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
0,75nC la 4,5V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
46pF la 15V
Digi-Reel®
Putere - Max
445mW
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Grad
Automobile
Configurație
Canal 2 P (dublu)
Caracteristică FET
Poartă logică
30V
Pachet/cutie
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
200mA
Pachet dispozitiv furnizor
6-TSSOP
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,1Ohm la 200mA, 4,5V