BZX884-B4V7,315 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Comchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
Diodă Zener 4.7 V 250 mW ±2% Montare pe suprafață DFN1006-2