CZRQR4V7B-HF este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Comchip Technology
În stoc: 0
Diodă Zener 4.7 V 125 mW ±3% Montare pe suprafață 0402
CZRQR4V7B-HF
Numărul produsului DigiKey
CZRQR4V7B-HF-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
CZRQR4V7B-HF
Descriere
DIODE ZENER 4.7V 125MW 402
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
3 µA @ 1.5 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Inactual
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±3%
Pachet dispozitiv furnizor
0402
Putere - Max
125 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
70 Ohms