BZX884-C4V7,315
Numărul produsului DigiKey
1727-5354-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-5354-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-5354-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX884-C4V7,315
Descriere
DIODE ZENER 4.7V 250MW DFN1006-2
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 4.7 V 250 mW ±5% Montare pe suprafață DFN1006-2
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Calificare
AEC-Q100
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
250 mW
Pachet dispozitiv furnizor
DFN1006-2
Impedanță (Max) (Zzt)
80 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
3 µA @ 2 V