BUK9K17-60EX
Numărul produsului DigiKey
1727-1807-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-1807-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-1807-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BUK9K17-60EX
Descriere
MOSFET 2N-CH 60V 26A LFPAK56D
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 60V 26A 53W Montare pe suprafață LFPAK56D
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BUK9K17-60EX Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
16,5nC la 5V
Producător
Nexperia USA Inc.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2223pF la 25V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Putere - Max
53W
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Grad
Automobile
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Calificare
AEC-Q100
Caracteristică FET
Poartă logică
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60V
Pachet/cutie
SOT-1205, 8-LFPAK56
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
26A
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56D
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
15,6mOhm la 10A, 10V
Număr produs de bază
Vgs(th) (Max) la Id
2,1V la 1mA