BUK9K29-100E,115 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Matrice MOSFET 100V 30A 68W Montare pe suprafață LFPAK56D
BUK9K29-100E,115
Numărul produsului DigiKey
1727-7270-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-7270-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-7270-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BUK9K29-100E,115
Descriere
MOSFET 2N-CH 100V 30A LFPAK56D
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Vgs(th) (Max) la Id
2,1V la 1mA
Producător
Nexperia USA Inc.
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
54nC la 10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3491pF la 25V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Putere - Max
68W
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Grad
Automobile
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Calificare
AEC-Q101
Caracteristică FET
Poartă logică
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100V
Pachet/cutie
SOT-1205, 8-LFPAK56
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
30A
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56D
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
27mOhm la 10A, 10V