IPG20N06S4L26ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPG20N06S4L26ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPG20N06S4L26ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPG20N06S4L26ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPG20N06S4L26ATMA1
Descriere
MOSFET 2N-CH 60V 20A 8TDSON
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 60V 20A 33W Montare pe suprafață PG-TDSON-8-4
Modele EDA/CAD
IPG20N06S4L26ATMA1 Modele
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
26mOhm la 17A, 10V
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 10µA
Serie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
20nC la 10V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1430pF la 25V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
33W
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
60V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8-4
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
20A