IPD60N10S4L12ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPD60N10S4L12ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPD60N10S4L12ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPD60N10S4L12ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD60N10S4L12ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 100V 60A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 60A (Tc) 94W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3-313
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPD60N10S4L12ATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
49 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±16V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3170 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
94W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3-313
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
12mOhm la 60A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,1V la 46µA