IPD50N08S413ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPD50N08S413ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IPD50N08S413ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IPD50N08S413ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD50N08S413ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 80V 50A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 50A (Tc) 72W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3-313
Modele EDA/CAD
IPD50N08S413ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
30 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1711 pF @ 25 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
72W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
80 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3-313
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
13,2mOhm la 50A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 33µA