BAS70-04W,115
Numărul produsului DigiKey
1727-3563-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-3563-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-3563-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS70-04W,115
Descriere
DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode Conexiune serie 1 pereche 70 V 70mA (c.c.) Montare pe suprafață SC-70, SOT-323
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BAS70-04W,115 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Producător
Nexperia USA Inc.
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 70 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Stare piesă
Activ
Grad
Automobile
Configurație diode
Conexiune serie 1 pereche
Calificare
AEC-Q101
Tehnologie
Schottky
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
70 V
Pachet/cutie
SC-70, SOT-323
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
70mA (c.c.)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-323
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
410 mV @ 1 mA